Силікатна штукатурка «баранек» GREINPLAST TSB

СИЛІКАТНА ШТУКАТУРКА – суміш калійного рідкого скла, акрилових сополімерів, силіконових додатків, мінеральних наповнювачів, консервуючих, модифікуючих, протигрибкових та протипліснявих засобів, пігментів і води.

Завантажити технічну карту товару

Приготування основи

Основа повинна бути щільною, несучою, сухою, очищеною від будь-яких субстанцій, що погіршують причепність, таких як: пил, забруднення, залишки масел та жирів. Армований сіткою шар в системах утеплень повинен бути витриманим щонайменше 3 дні, а традиційні цементні, цементно-вапняні і вапняні штукатурки, що становлять основу для мінеральної штукатурки, – принаймі 14 днів. Штукатурки, що осипаються і паронепроникні малярні покриття із недостатньою причепністю потрібно усунути, основи, на яких помітний ріст мікроорганізмів – промити, нерівності і заглиблення вирівняти, а поверхні із збільшеним водопоглинанням додатково загрунтувати препаратом GREINPLAST US. Перед штукатуренням на робочу поверхню обов’язково потрібно нанести грунтуючу фарбу GREINPLAST SР.

Виконання

До робіт можна приступати відразу після висихання підкладового шару. Перед нанесенням суміш слід ретельно розмішати за допомогою тихохідної мішалки. Для отримання відповідної консистенції можливим є додавання препарату GREINPLAST US (не більше 0,2 л на кожну упаковку). Кількість препарату,що додається, повинна бути однаковою для всіх упаковок. Штукатурка наноситься шаром у товщину зерна шпателем із нержавіючої сталі під кутом до поверхні. Через певний час, коли суміш вже не прилипає до знаряддя, створеній поверхні надається відповідна фактура за допомогою пластмасового шпателя, що тримається паралельно до стіни. Для отримання однорідної структури та кольору штукатурки суміш слід наносити на всю виконувану поверхню.

Знаряддя

Електродриль тихохідний, кошикова мішалка, відро, шпатель із нержавіючої сталі, пластмасовий шпатель.

Рекомендації

Під час роботи зі штукатуркою та в період її висихання температура повітря та основи має становити від +8 до +30 0С. Оптимальна температура під час нанесення +20 0С. Під час нанесення та висихання поштукатурену поверхню потрібно оберігати від надмірного атмосферного впливу (сонця, дощу, вітру) до моменту повного висихання. Виріб містить рідке скло, яке може діяти агресивно на метали, скло і дерево. Перед нанесенням поверхні, які можуть забруднитися, слід закрити. Для уникнення тріщин, викликаних нагріванням штукатурок темних кольорів, їх застосування слід обмежити лише до невеликих фрагментів фасадів, архітектурних деталей та ін. При капілярному підтягуванні необхідно забезпечити ізоляцію від вологи. Роботи слід виконувати у відповідності із будівельними нормами. Застосовуючи продукт у закритих приміщеннях, їх необхідно провітрювати до зникнення характерного запаху. Забруднення слід усувати ще до засихання. Знаряддя мити водою безпосередньо після закінчення робіт.

Зберігання

В оригінальних непошкоджених упаковках в сухих умовах протягом 9 місяців з дати виготовлення. Зберігати при температурі вище +5 оС. Індивідуальна упаковка: Відро 25 кг/ Збірна упаковка: Піддон, в пакувальній плівці,500кг

Зауваження виробника

При контакті продукту з очима слід промити їх великою кількістю води і звернутися за порадою до лікаря Увага !!! Зберігати в недоступному для дітей місці.

Застосування

СИЛІКАТНА ШТУКАТУРКА – суміш калійного рідкого скла, акрилових сополімерів, силіконових додатків, мінеральних наповнювачів, консервуючих, модифікуючих, протигрибкових та протипліснявих засобів, пігментів і води. Штукатурка призначена для ручного виконання як зовнішніх фасадів, так і для покриття стін всередині будинків. Продукт доступний білого або будь-якого іншого кольору та відтінку згідно із палітрою силікатних фарб Виробника. Застосовується на всіх видах мінеральних основ: бетоні, цементних, цементно-вапняних та вапняних (за винятком гіпсових) штукатурках. Дане покриття є гідрофобним, пропускаючим водяну пару, стійким до дії ультрафіолетових променів і атмосферних впливів. Мінеральний склад покриття запобігає розвитку на ньому мікроорганізмів та забрудненню штукатурки. Застосовується як штукатурка в безшовних системах утеплень GREINPLAST S i WS.


Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь:


 • Латексна внутрішня фарба GREINPLAST
  Латексна внутрішня фарба GREINPLAST
 • Полімерна шпаклювальна суміш GREINPLAST SAS
  Полімерна шпаклювальна суміш GREINPLAST SAS
 • Клей для приклеювання вати GREINPLAST KWP
  Клей для приклеювання вати GREINPLAST KWP
 • Клей для мінеральної вати GREINPLAST KW
  Клей для мінеральної вати GREINPLAST KW
 • Клей поліуретановий GREINPLAST KP
  Клей поліуретановий GREINPLAST KP
 • Клей для пінопласту та сітки GREINPLAST K
  Клей для пінопласту та сітки GREINPLAST K
 • Клей для пінопласту GREINPLAST KS
  Клей для пінопласту GREINPLAST KS
 • GREINPLAST GNM
  GREINPLAST GNM
 • Мозаїчна штукатурка для набризку GREINPLAST GN
  Мозаїчна штукатурка для набризку GREINPLAST GN
 • GREINPLAST TXB - SIC
  GREINPLAST TXB - SIC
 • Імпрегнат олеофобний на водній основі GREINPLAST OW
  Імпрегнат олеофобний на водній основі GREINPLAST OW
 • Імпрегнат гідрофобізований на водній основі GREINPLAST HW
  Імпрегнат гідрофобізований на водній основі GREINPLAST HW
 • Імпрегнат гідрофобізований на розчиннику GREINPLAST HR
  Імпрегнат гідрофобізований на розчиннику GREINPLAST HR
 • Імпрегнат акриловий на водній основі GREINPLAST HA-UV
  Імпрегнат акриловий на водній основі GREINPLAST HA-UV
 • Дезінфікуючий засіб GREINPLAST AG
  Дезінфікуючий засіб GREINPLAST AG
 • Препарат для видалення мінеральних забруднень GREINPLAST AM
  Препарат для видалення мінеральних забруднень GREINPLAST AM
 • Препарат для видалення полімерних забруднень GREINPLAST AP
  Препарат для видалення полімерних забруднень GREINPLAST AP
 • Еластичний препарат GREINPLAST UE
  Еластичний препарат GREINPLAST UE
 • Силікатний препарат GREINPLAST US
  Силікатний препарат GREINPLAST US
 • Силіконовий препарат GREINPLAST UX
  Силіконовий препарат GREINPLAST UX
 • Ґрунтовка для поглинаючих основ GREINPLAST UG
  Ґрунтовка для поглинаючих основ GREINPLAST UG
 • Ґрунтовка глибокопроникаюча – концентрат GREINPLAST U
  Ґрунтовка глибокопроникаюча – концентрат GREINPLAST U
 • Фарба-грунт для бетонних основ GREINPLAST FG
  Фарба-грунт для бетонних основ GREINPLAST FG
 • Ґрунтуюча фарба – база GREINPLAST FN
  Ґрунтуюча фарба – база GREINPLAST FN
 • Ґрунтуюча силікатна фарба GREINPLAST SP
  Ґрунтуюча силікатна фарба GREINPLAST SP