Штукатурний розчин для машинного нанесення GREINPLAST ZTM

ШТУКАТУРНИЙ РОЗЧИН ДЛЯ МАШИННОГО НАНЕСЕННЯ – це суха суміш портлендського цементу, вапна, мінеральних наповнювачів та модифікуючих додатків, що покращують робочі параметри розчину і його причепність до мінеральних основ.

Завантажити технічну карту товару

Приготування основи

Трубопроводи системи опалення та інші комунікації слід відповідно ізолювати. Штукатурки, що осипаються і паронепроникні малярні покриття слід усунути. Нетривкі основи потрібно зміцнити грунтом GREINPLAST U. Надто виступаючі шви (як вертикальні, так і горизонтальні) необхідно усунути. Невеликі тріщини слід розширити так, щоб забезпечити їх повне заповнення. Пустоти, котрі виникли, потрібно заповнити розчином GREINPLAST ZTP або ZW щонайменше за 24 год. до безпосереднього штукатурення. Бетонні основи можна штукатурити коли їхня вологість не перевищує 4%. Така вологість досягається, зазвичай, через 60 днів після вкладання бетону влітку, взимку цей період (при плюсовій температурі) повинен бути продовженим до 90 днів. На підготовану основу слід обовязково нанести шар підкладової штукатурки ZTP (т.зв. шприцювання). Безпосередньо до штукатурення розчином GREINPLAST ZTM можна приступати тільки після повного висихання підкладового шару і досягнення ним достатньої стійкості (мін. 3 дні). Інколи, особливо у тому випадку, коли підкладовий шар виконаний на поглинаючих основах (напр., блоки з пінобетону) і зазнає надмірного осушення, безпосередньо перед нанесенням штукатурки її поверхню потрібно зволожити водою. Якщо на поверхні підкладового шару виступили склоподібні плями, їх необхідно зробити матовими, наприклад, за допомогою протирання дротяною щіткою.

Виконання

Розчин наносити штукатурними машинами з окремою ємністю для змішування. Рівень води на ротаметрі потрібно встановити так, щоб він відповідав близько 5,5 л води на 25 кг суміші. Це відповідає максимальній кількості води, при якій розчин, що наноситься, зберігає густопластичну консистенцію і не спливає з поверхні. Розчин слід наносити горизонтальними поясами, починаючи зверху стіни. На стику різних видів матеріалів необхідно застосувати сітку із скловолокна відповідної густини. Нанесений матеріал потрібно розрівняти рейкою Н. Наявний надлишок матеріалу слід усунути і використати в місцях, де його не вистарчає. Максимальна товщина матеріалу, що наноситься, не повинна перевищувати 15 мм. Якщо нерівність основи вимагає нанесення товстішого шару, це слід зробити на другому етапі. Другий шар штукатурки можна виконувати лише тоді, коли перший вже початково затвердів, але ще не повністю висох (оптимально через 24 год.). При надмірному висиханні першого шару штукатурки його необхідно змочити великою кількістю води. До вирівнювання трапецевидною рейкою слід приступати тільки після початкового застигання матеріалу. Цей час значно залежить від виду основи і атмосферних умов. До кінцевого затирання штукатурки можна приступати через 24 год. Пересушену поверхню штукатурки потрібно зволожити водою. В залежності від бажаної фактури поверхні штукатурку необхідно затирати полістирольним, повстяним, дерев’яним або металевим шпателем. Для отримання надзвичайно гладких поверхонь штукатурку слід прошпаклювати із використанням гіпсових, вапняних та інших шпаклівок. До подальших робіт можна приступати після повного висихання штукатурки, тобто через 28 днів.

Знаряддя

Машина для штукатурення, рейка, трапецевидна кельня, велика полістирольна шпатля, мала полістирольна шпатля, шпатля повстяна, пензель скроплюючий, скрібки, рівнемір, відро.

Рекомендації

Всі роботи виконувати при температурі повітря та основи від 5 до 30 0С. Поштукатурені поверхні оберігати від промерзання або надто швидкого висихання, закриваючи їх сітками, плівками, зволожуючи водою та ін. Знаряддя мити водою безпосередньо після закінчення робіт.

Зберігання

В оригінальних непошкоджених упаковках в сухих умовах протягом 6 місяців з дати виготовлення. Індивідуальна упаковка: Мішок 25 кг/ Збірна упаковка: Піддон, в пакувальній плівці, 1050 кг

Зауваження виробника

Продукт має подразнюючу дію. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не вдихати пил. Використовувати відповідний захисний одяг і захисні рукавиці. При контакті з очима слід промити їх великою кількістю води і звернутися за порадою до лікаря. При ковтанні негайно звернутися за порадою до лікаря та показати упаковку чи етикетку.

Застосування

ШТУКАТУРНИЙ РОЗЧИН ДЛЯ МАШИННОГО НАНЕСЕННЯ – це суха суміш портлендського цементу, вапна, мінеральних наповнювачів та модифікуючих додатків, що покращують робочі параметри розчину і його причепність до мінеральних основ. Продукт класифікується як штукатурний розчин загального призначення (GР) із стійкістю до стискання категорії CS ІІІ (від 3,5 до 7,5 Н/мм2) і абсорбцією води категорії W1. Розчин може застосовуватися для виконання цементо-вапняних штукатурок класу ІІІ на усіх мінеральних основах, як всередині, так і назовні будинків. Продукт призначений, передусім, для машинного нанесення штукатурки.


Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь:


 • Латексна внутрішня фарба GREINPLAST
  Латексна внутрішня фарба GREINPLAST
 • Полімерна шпаклювальна суміш GREINPLAST SAS
  Полімерна шпаклювальна суміш GREINPLAST SAS
 • Клей для приклеювання вати GREINPLAST KWP
  Клей для приклеювання вати GREINPLAST KWP
 • Клей для мінеральної вати GREINPLAST KW
  Клей для мінеральної вати GREINPLAST KW
 • Клей поліуретановий GREINPLAST KP
  Клей поліуретановий GREINPLAST KP
 • Клей для пінопласту та сітки GREINPLAST K
  Клей для пінопласту та сітки GREINPLAST K
 • Клей для пінопласту GREINPLAST KS
  Клей для пінопласту GREINPLAST KS
 • GREINPLAST GNM
  GREINPLAST GNM
 • Мозаїчна штукатурка для набризку GREINPLAST GN
  Мозаїчна штукатурка для набризку GREINPLAST GN
 • GREINPLAST TXB - SIC
  GREINPLAST TXB - SIC
 • Імпрегнат олеофобний на водній основі GREINPLAST OW
  Імпрегнат олеофобний на водній основі GREINPLAST OW
 • Імпрегнат гідрофобізований на водній основі GREINPLAST HW
  Імпрегнат гідрофобізований на водній основі GREINPLAST HW
 • Імпрегнат гідрофобізований на розчиннику GREINPLAST HR
  Імпрегнат гідрофобізований на розчиннику GREINPLAST HR
 • Імпрегнат акриловий на водній основі GREINPLAST HA-UV
  Імпрегнат акриловий на водній основі GREINPLAST HA-UV
 • Дезінфікуючий засіб GREINPLAST AG
  Дезінфікуючий засіб GREINPLAST AG
 • Препарат для видалення мінеральних забруднень GREINPLAST AM
  Препарат для видалення мінеральних забруднень GREINPLAST AM
 • Препарат для видалення полімерних забруднень GREINPLAST AP
  Препарат для видалення полімерних забруднень GREINPLAST AP
 • Еластичний препарат GREINPLAST UE
  Еластичний препарат GREINPLAST UE
 • Силікатний препарат GREINPLAST US
  Силікатний препарат GREINPLAST US
 • Силіконовий препарат GREINPLAST UX
  Силіконовий препарат GREINPLAST UX
 • Ґрунтовка для поглинаючих основ GREINPLAST UG
  Ґрунтовка для поглинаючих основ GREINPLAST UG
 • Ґрунтовка глибокопроникаюча – концентрат GREINPLAST U
  Ґрунтовка глибокопроникаюча – концентрат GREINPLAST U
 • Фарба-грунт для бетонних основ GREINPLAST FG
  Фарба-грунт для бетонних основ GREINPLAST FG
 • Ґрунтуюча фарба – база GREINPLAST FN
  Ґрунтуюча фарба – база GREINPLAST FN
 • Ґрунтуюча силікатна фарба GREINPLAST SP
  Ґрунтуюча силікатна фарба GREINPLAST SP